ZOZNÁMTE SA S TÍMOM

Tím Polepíme je tu, aby vám pomohol so všetkým ohľadom tlače. Ponúkame kompletné tlačové služby s rýchlymi dodacími lehotami, vysokou kvalitou spracovania a rýchlym doručením či montážou.

Vymyslíme, vytlačíme, polepíme!

JURAJ

Majiteľ a manažér

JANKA

Car wrapper

FILIP

Grafický dizajnér

O NÁS

Zaoberáme sa reklamným polepom už od roku 2010. Máme množstvo skúseností s reklamnými a celoplošnými polepmi áut, výkladov, plechových fasád a s inštaláciou veľkoplošných reklamných médií. Našim zákazníkom ponúkame vysokú úroveň služieb – kreatívne návrhy reklám, veľkoplošnú tlač reklamných materiálov a samolepiek, polepy áut a výkladov, výrobu reklamných stojanov a reklamných tabúľ.

O NÁS

Polepime.sk je firma, ktorá sa zaoberá všestranným reklamným polepom. Máme množstvo skúseností pri práci v odvetví reklamných alebo celoplošných polepov áut, výkladov, plechových fasád a inštaláciou rôznych druhov veľkoplošných reklamných médií. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2010. Našim zákazníkom ponúkame vysokú úroveň reklamných služieb – kreatívne návrhy reklám, veľkoplošnú tlač reklamných materiálov a samolepiek, polepy áut a výkladov, výrobu reklamných stojanov a reklamných tabúľ.